Паркетний клей Ibola

Паркетний клей Ibola - запорука якісного укладання підлогових покриттів

Правильно підібраний клей є важливою основою успішного проведення робіт з укладання підлогових покриттів. Німецька компанія STAUF розробила серію клейових сумішей та будівельних матеріалів високої якості під торговою маркою Ibola. У продаж вони поставляються упаковками різної місткості. Паркетний клей Ібола використовується для приклеювання паркету різних порід деревини, фанери. Розрізняють наступні моделі однокомпонентних та двокомпонентних клейових матеріалів: Ibola RA, R, L — дисперсійний тип клею, який служить для склеювання дрібного паркету, фанери та деревно-стружкових. плит;

 • Ibola MS - однокомпонентний тип клейової суміші, виготовлений на базі силан-модифікованого полімеру, служить для приклеювання багатошарового паркету, паркетних дощок;
 • Ibola D - універсальний засіб, який використовується для приклеювання ПВХ дощок, текстильних поверхонь, а також підлог з підігрівом.
 • Отже, вибір клею певної серії залежить від особливостей поверхні, на яку він наноситься.

  Основні переваги клею для паркету Ibola

  Клей для паркету Ibola характеризується такими перевагами:

  • простість нанесення та оперативність затвердіння;
  • низький рівень емісії;
  • відсутність у складі води, розчинника, ізоціанатів;
  • екологічна безпека у затверділому вигляді та мала токсичність у рідкій формі;
  • надійність зчеплення після затвердіння;
  • еластичність;
  • здатність утримувати форму протягом тривалого терміну;
  • простість видалення з лицьового боку паркету;
  • стійкість до зміни температури.

  Крім вищезгаданих переваг, всі моделі клеїв Ібола мають доступну вартість для покупців з будь-яким рівнем доходу. Даною клейовою сумішшю користуються не тільки професійні будівельники та укладачі, але й люди, які не володіють глибокими знаннями в галузі ремонтно-будівельних робіт. Де в Україні можна купити паркетний клей Ібола по низькою ціною?

  Компанія «Арквуд», який понад 15 років працює у сфері надання послуг ремонтно-будівельного спрямування та продажу товарів даного сегменту, пропонує клієнтам купити через інтернет-магазин якісний клей торгової марки Ibola за найнижчими цінами. Асортимент даної продукції представлений на сайті компанії із зазначенням відповідних цін.

  Для замовлення товару та отримання консультації з питань вибору певної моделі клейової суміші необхідно звертатися за номерами телефонів, вказаними на сайті. Компетентний співробітник відповість на всі запитання.

  Вартість доставки ми беремо на себе, якщо дотримані умови суми замовлення. Оплата здійснюється готівкою, безготівковим розрахунком, платіжною карткою, у кредит через ПриватБанк за допомогою програм «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка».

  Фахівці нашої компанії також надають комплексні послуги професійного укладання підлогових покриттів. «Арквуд» - це завжди надійність та зручність експлуатації паркетного укладання протягом довгих років.


  Порівняння товарів (0)


  Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)