Паркетний клей Recoll

Паркетний клей Recoll - найкращий склад для підлогових покриттів

Натуральне покриття для підлоги з дерева цінувалося в усі часи. Витончений паркет прикрашав палаци та будинки високого стану, люди простіше мостили підлогу дерев'яними дошками. Дерево - це красиво, екологічно, воно зберігає тепло і приємне на дотик. Незважаючи на те, що з'явилося багато штучних покриттів, що не поступаються по красі та довговічності дереву, натуральні оздоблювальні матеріали так само затребувані.

Для укладання паркету багато майстрів користуються клейовим складом бренду Recoll. Цей італійський бренд, заснований у 1987 році, виробляє різні види клеїв, ґрунтовок та лаків, використовуючи передові технології. Він займає лідируючі позиції над ринком цієї продукції Європі. Recoll випускає велику лінійку клеїв для роботи з деревом, фанерою, паркетом, нелакованими та ламінованими підлогами. Клей для паркету Recoll має величезний попит у майстрів.

Як правильно вибрати паркетний клей?

Італійський виробник Recoll випускає кілька лінійок клейових складів для паркету:

 • еластичний (силановий);
 • водно-дисперсійний;
 • епоксидно-поліуретановий.

Еластичний однокомпонентний клей на основі силану призначений для наклеювання різних видів паркету. Він міцний, довговічний, швидко застигає і практично не виділяє леткі органічні сполуки. Його перевага в тому, що завдяки своїй еластичності він підлаштовується під зміну стану дерева через підвищення/зниження вологості.

Водно-дисперсійний клей використовують для укладання нелакованих підлог з дерева, пластинчастого та ламінатного паркету на цементну основу. Він безпечний та простий у використанні. Епоксидно-поліуретановий двокомпонентний клей Recoll застосовується для укладання мозаїчного та штучного паркету, паркетної та масивної дошки, фанери, ДСП. Він міцний, довговічний, нешкідливий і підходить для укладання дерев'яних підлогових покриттів на теплі підлоги.

Переваги клею для паркету Recoll

Клейові склади від бренду Recoll – це універсальні суміші для робіт із деревом. Вони затребувані у продажу завдяки численним перевагам:

 • простота у використанні;
 • надійність та довговічність;
 • безпека;
 • стійкість до впливу вологи та перепаду температур;
 • не утворюють плям на поверхні покриття;
 • підходять для різних порід дерева.

Паркет - досить дорогий і примхливий матеріал, тому не варто економити на якісному клеї. Бренд Recoll має безліч позитивних відгуків, його можна сміливо використовувати у роботі з будь-яким паркетом.

Купити паркетний клей Recoll за доступною ціною можна в інтернет-магазині Arkwood (Україна, Київ). На сайті також є величезний вибір покриттів для підлоги кращих торгових марок, в тому числі і власного виробництва.

Паркетний клей Recoll - універсальний засіб для укладання підлогових покриттів

Одним із лідерів на ринку будівельних матеріалів є італійський виробник Recoll. За час своєї діяльності компанія значно збільшила обсяги випуску клейових сумішей завдяки довірі клієнтів, які готові купувати високоякісні клеї та лаки. Лінійка бренду включає однокомпонентні, двокомпонентні, воднодисперсійні типи клейових складів.

Клей Recoll застосовується для склеювання з дерев'яними поверхнями мармуру, плит, ламінату, цементних стяжок, мозаїчної підлоги. Завдяки своїм універсальним властивостям дана клеюча суміш підходить для приклеювання поверхонь зі скла, металу. Це незамінний засіб для укладання паркету (пластинчастого, ламінатного, штучного, індустріального, багатошарового). Паркетні склади Recoll склеюють будь-які породи деревини, фанеру, деревно-стружкові плити з бетонною стяжкою.

Основні переваги клею Recoll

Клеючі засоби бренду Recoll мають низку позитивних характеристик. Основними перевагами є:

 • гнучкість та універсальність у застосуванні (використовуються в житлових та нежитлових приміщеннях);
 • еластичність, міцність, надійність;
 • екологічно чистий та безпечний продукт;
 • стійкість до вологи;
 • термостійкість;
 • відсутність ризику появи плям;
 • тривалий термін служби.

Крім перерахованих вище переваг, клей для паркету Recoll має вигідну ціну на ринку ремонтно-будівельних товарів. Вибір ваги упаковки залежить від особливостей поверхні та площі приміщення, де належить проводити роботи з укладання підлогового покриття. Клеючі суміші Recoll є досить економними через свої технічні властивості.

Де в Україні можна купити якісний склад для укладання паркету за низькою ціною?

Компанія «Арквуд» пропонує покупцям високоякісні клеючі склади від провідного італійського виробника Recoll за доступною вартістю. У каталозі на сайті магазину Ви можете ознайомитись з асортиментом паркетного клею, технічними характеристиками та цінами. На додаток до товару наша компанія готова запропонувати комплекс послуг з облаштування дерев'яної підлоги, надати консультацію у виборі відповідного клею.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)