Паркетний клей Renove

Раз і назавжди

Ремонт - завжди досить дороге задоволення. Він включає вартість матеріалів, обладнання і роботи фахівців. Деякі роботи можна виконувати самостійно - вони не вимагають спеціальних навичок, інструкції до всіх матеріалів присутні на упаковці або легко знайти в Мережі. Це значно здешевить вартість ремонту і принесе задоволення тим, хто любить робити все своїми руками.

До таких робіт відноситься обладнання підлоги. Покриття, які можна замінити самостійно, - ламінат, лінолеум і паркетна дошка. Перед покупкою покриття та матеріалів фіксації ми рекомендуємо докладно вивчити весь процес, починаючи з підготовки поверхні підлоги, закінчуючи додатковими допоміжними матеріалами та нюансами їх експлуатації.

Перед тим, як приступити до роботи, необхідно видалити старе покриття і вирівняти поверхню, заливши бетонну стяжку. Якщо поверхня має великі нерівності, необхідно вирівняти її спеціальними сумішами. Додатково, за бажанням, використовуються матеріали для утеплення, звуко- та гідроізоляції. Роблячи укладання паркетної дошки, ви можете розглянути два варіанти: фіксація за допомогою замків або із застосуванням клею. Другий варіант вважається більш надійним та довговічним.

Паркетний клей Renove

До вибору паркетного клею варто віднестися максимально відповідально, адже від його складу залежить зовнішній вигляд та довговічність вашого покриття. Оскільки паркет укладається на довгі роки, важливими рисами будуть:

 • еластичність - клей повинен переносити розширення/звуження матеріалу дошки при температурних змінах, це неминучий процес, якщо йдеться про приміщення з можливим перепадом температур;
 • помірний вміст води - дошка не повинна набухати від надмірної вологи, інакше може статися деформація;
 • клей повинен мати нейтральний запах або не мати його взагалі;
 • тривалий термін служби;
 • клей не повинен сідати після повного висихання - це може викликати скрип підлоги.

Залежно від складу та способу приготування, клей для паркету може бути:

 • дисперсійним - найбільш екологічний варіант, в основі якого вода та різні типи смол, використовується тільки для твердих порід;
 • синтетичний - має різкий запах, який зникає після висихання, в основі містить синтетичні смоли або каучук, підходить для всіх типів деревини;
 • поліуретановий (двокомпонентний або однокомпонентний) - найбільш міцний, швидко сохне і набирає міцність, має в основі поліуретан та затверджувач, вважається найбільш універсальним;
 • силановим - не токсичний, швидко сохне, не містить води, є найеластичнішим, рекомендується використовувати при приклеюванні на стяжку паркетної підлоги.

Якщо ви вирішили робити укладку самостійно, обов'язково враховуйте породу дерева, з якого виготовлена ​​паркетна дошка, та правила техніки безпеки, що залежать від типу клею. Поліуретанові клеї Renove підходять для будь-яких порід деревини та будь-яких основ.

Renove для ідеальної підлоги

Для того, щоб укладання пройшло швидко і без проблем, а нове покриття тішило вас довгі роки, ми рекомендуємо вибрати один із товарів компанії Renove. Продукція Renove давно присутня на Європейському ринку і вже встигла зарекомендувати себе як приклад ідеального співвідношення ціна/якість. В інтернет-магазині Arkwood, який є офіційним представником торгової марки на території України, представлено одразу кілька варіантів клею для паркету:

 • еластичний клей для дерев'яних підлог;
 • однокомпонентний поліуретановий ґрунт;
 • швидкий однокомпонентний ґрунт;
 • однокомпонентний клей на основі силану;
 • двокомпонентний поліуретановий клей.

На кожній упаковці є докладний опис та рекомендації від виробника. Вибираючи паркетний клей Renove, ви робите вибір на користь ідеального укладання та тривалої служби.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)