Паркетний клей Uzin

Компанія Uzin - провідний світовий виробник паркетного клею

У процесі здійснення ремонту та оформлення поверхні підлог використовуються спеціальні клеючі склади, що характеризуються певним рівнем міцності та еластичності. Багато компаній, які працюють у сфері виробництва будівельних матеріалів, випускають клеї для укладання підлогових покриттів. Одним із лідерів даного сегменту є німецька компанія Uzin, яка виготовляє універсальні клеючі суміші високої якості.

Паркетний клей Uzin застосовується для укладання підлогових покриттів з дерева різної породи (у тому числі екзотичної), штучного, масивного, мозаїчного, торцевого паркету, бруківки, паркетних дощок, цементних стяжок, плит ДСП. В асортименті Uzin представлені дисперсійні розчини (містять у своєму складі воду, що дозволяє легко змивати залишки клеючої суміші), синтетичні (вироблені на основі штучних смол і застосовуються для будь-якого типу покриття), реакційні (найбільш еластичні, міцно склеюють поверхні різного матеріалу). складів.

Найбільш відомими моделями клею "Узин" є MK-61, MK-80S, РЕ 380, MK-73, MK 92 S.

Переваги паркетного клею Uzin

Клей для паркету Uzin має ряд переваг, тому більшість покупців довіряють саме будівельно-ремонтним розчинам цієї торгової марки. Основними їх перевагами є:

  • універсальність використання;
  • якісна адгезія як з дерев'яними, так і бетонними покриттями;
  • відсутність токсичності, безпека для довкілля та здоров'я людини;
  • адаптація до температурних змін;
  • міцність, надійність, еластичність;
  • здатність вирівнювати підстави, відсутність усадок, у тому числі при великому шарі матеріалу, що клеїть;
  • висока швидкість схоплювання.

Клей "Узин" досить простий у нанесенні, тому використовується як професійними майстрами, так і звичайними користувачами. Засіб випускається у зручній тарі - цеберах обсягом від 8 до 25 кг. Вартість даного клею на ринку будівельних матеріалів є однією з найнижчих в Україні.

Придбання високоякісного клею для паркету Uzin в Україні за доступною ціною

Компанія «Арквуд», яка спеціалізується на продажу підлогових покриттів та матеріалів для їх укладання, пропонує клієнтам купити паркетний клей відомого німецького виробника Uzin за вигідними цінами. Завдяки своїм універсальним властивостям, клеючі склади "Узин" забезпечать довготривалий період експлуатації підлогового покриття.

У каталозі на сайті магазину представлені різні моделі клеючого засобу "Узин" з докладним описом властивостей та можливостей застосування. Якість продукції не викликає жодних сумнівів, оскільки для виробництва цих сумішей, що клеять, використовуються новітні сучасні технології.

Для оформлення замовлення необхідно звертатися до менеджера магазину за вказаними на сайті номерами телефонів. Ви зможете не тільки отримати консультацію щодо застосування певної моделі клею, але й оформити заявку на послуги по укладанню підлогового покриття від професійних майстрів нашого магазину.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)