Паркетний клей Wakol

Паркетний клей Wakol - професійний вибір якісного продукту

У процесі укладання підлогового покриття важливе значення має вибір клею, який використовується для скріплення різноманітних матеріалів. Одним з лідерів у сфері виробництва та продажу підлогових покриттів та клейових складів є німецька компанія Wakol. Для задоволення запитів споживачів у процесі виготовлення клеючих сумішей використовується екологічно чиста сировина, проводиться своєчасний контроль якості продукції, що випускається.

Клей Wakol застосовується для склеювання штучного, мозаїчного, масивного, торцевого паркету, дерев'яної бруківки, ламінату, паркетних дощок, деревини різних порід. Даний клейовий склад має універсальні властивості, що і робить його затребуваним серед професіоналів ремонтно-будівельних робіт та звичайних споживачів. Вибір відповідної моделі клею залежить від декількох факторів: розміру та форми приміщення, можливості його провітрювання, рівня зволоженості повітря, породи дерева, з якого виготовлений паркет, типу основи, варіантів монтажу паркету.

Найбільш відомими моделями клеючого матеріалу марки Wakol є D 3055, PU 235, MS 230, MS 260, PU 215. Різні види та переваги клею для паркету Wakol види клеючих засобів Wakol:

  • дисперсійні - містять воду, є найбільш екологічними, мають високу швидкість схоплювання з поверхнею підлоги;
  • клеючі суміші на основі розчинників - підходять для склеювання деревини різних порід, повільно висихають, що дозволяє виправити можливі нерівності паркету;
  • двокомпонентні поліуретанові суміші - найбільш міцні, відрізняються універсальністю застосування;
  • клеї, вироблені за допомогою полімерів - застосовуються для приклеювання будь-якої деревини, у тому числі екзотичних порід.

Основними перевагами клею "Вакол" є міцність і надійна фіксація на довгі роки, еластичність, легкість нанесення, простота видалення з лакованого покриття для підлоги, відмінне зчеплення з поверхнею підлоги, мінімізація ризику розриву стиків, наявність сертифікатів якості, можливість використання для підлоги з підігрівом, відсутність деформацій при укладанні паркету, адаптація до зміни температури та вологості в приміщенні.

Де в Україні можна купити надійний клей для паркету за прийнятною ціною?

Компанія «Арквуд» пропонує своїм клієнтам широкий вибір паркетного клею відомого німецького бренду Wakol. Клейкі склади характеризуються високим рівнем якості та надійності, тому ідеально підходять для виконання робіт з укладання підлогових покриттів у приміщеннях будь-якого призначення та склеювання різних матеріалів. Ознайомитись з асортиментом продукції та цінами Ви можете на офіційному сайті компанії «Арквуд».

Для оформлення замовлення потрібно звертатися за вказаними на сайті номерами телефонів. Задати питання щодо типу клеючої суміші можна за допомогою електронної форми на сайті, відправивши повідомлення на електронну адресу інтернет-магазину.

Доставка товару проводиться протягом 2-3 робочих днів з моменту підтвердження замовлення. Сплатити замовлення можна будь-яким зручним способом: готівкою, безготівковим розрахунком, платіжними картками VIZA, MasterCard, в кредит або оформивши оплату частинами/миттєву розстрочку від ПриватБанку.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)