Дисперсійний клей для паркету

Дисперсійний клей – гарантія надійного укладання підлогового покриття

Вибір клею для укладання паркету дуже важливий, оскільки від якості клеючого складу залежить термін служби підлогового покриття. При цьому необхідно враховувати породу деревини, рівень вологи, температури, можливість виникнення протягів у приміщенні. Одним із найпоширеніших у застосуванні є дисперсійний паркетний клей.

Дисперсійний клей для паркету є готовим до застосування складом на водній основі, що використовується для фіксації ламінату, лінолеуму, ковроліну, текстильних покриттів, керамічних плит, стійких до здуття видів паркету - штучного, торцевого, мозаїчного. Даний тип клеючої суміші краще підійде для вологостійкого дерева (наприклад, дуба) та фанери у приміщеннях з нечастим провітрюванням.

У складі дисперсійного клеючого засобу присутні дрібні частинки смоли, що не розчиняються у воді. Консистенція суміші може бути густою та пастоподібною. Цей тип клею є найбільш екологічно безпечним, оскільки при нанесенні не виділяє небезпечних для здоров'я людини речовин.

Основні переваги використання дисперсійного клею для укладання паркету

Часте застосування дисперсійного клею у процесі здійснення внутрішніх робіт обумовлено низкою переваг. Серед найбільш значущих переваг цього клеючого засобу можна виділити такі:

  • відсутність різкого запаху, що дозволяє використовувати цю клеючу суміш у житлових приміщеннях;
  • міцність та надійність;
  • вогнестійкість;
  • легкість нанесення та швидка швидкість висихання;
  • відмінне початкове зчеплення із підлогою;
  • відсутність необхідності проведення спеціального монтажу.

Завдяки своїм універсальним властивостям, дисперсійний клей став незамінним помічником при укладанні підлогових покриттів . У складі клеючого засобу цього виду немає затверджувачів, тому його з легкістю можуть застосовувати будівельники-початківці або домашні майстри, що не володіють особливими навичками укладання паркету. Важливим є й те, що це один із найдешевших клеїв на українському ранку будівельних матеріалів.

Вибір якісного водно-дисперсійного клеючого засобу за низькою ціною в Україні

Інтернет-магазин «Арквуд» - це зручний для вибору будівельних матеріалів сайт, де пропонується, зокрема, широкий вибір дисперсійних клеїв на водній основі від відомих європейських виробників Adesiv, Berger, Bona, Ibola, Kiilto, Sika , Uzin, Wakol, Recoll. Докладніше ознайомитися з асортиментом продукції можна, відкривши цікаву групу товарів каталогу. Даний тип клеючого складу ідеально підійде для склеювання дерев'яних поверхонь, пластинчастого паркету, ламінату та цементних або інших поглинаючих основ. Весь асортиментний ряд дисперсійного клею характеризується відповідністю високим стандартам якості та демократичними цінами.

Ви можете замовити товар, звернувшись за вказаними на сайті компанії номерами телефонів. Менеджер магазину надасть кваліфіковану консультацію щодо вибору відповідної клейової суміші, а також уточнить деталі доставки та оплати продукції.

Компанія «Арквуд» працює у сфері будівництва понад 15 років та пропонує також послуги професійного укладання та ремонту підлогового покриття. Бригада фахівців якісно виконує свою роботу, що гарантує довговічність та комфорт в експлуатації паркету.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)