Лак для паркету

Лак для паркету

Паркет - прекрасне рішення для підлоги, яке вдало виглядає в будь-якому інтер'єрі. Однак недостатньо просто його вибрати та встановити, важливо придбати супутні матеріали, наприклад, паркетний лак. Дошки виготовляються із натуральної деревини, тому без додаткового захисного шару не зможуть прослужити довго. Саме тому споживачі вирішують купити лак для паркету і продовжити цим термін експлуатації підлогового покриття. Щоб правильно підібрати склад, необхідно заздалегідь визначитися, в яких умовах використовуватиметься підлога, яке навантаження передбачається. Ціна лаку для паркету залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку залишається доступною.

Який паркетний лак купити?

Лак на підлогу може бути різних видів, всі склади відрізняються між собою за технологічними властивостями, хімічними формулами, ступенем блиску. Ціна паркетного лаку багато в чому залежить від цих показників, тому важливо заздалегідь з ними визначитися. Весь асортимент можна розділити на такі категорії:

    Грунтувальні — призначені для нанесення під фінішний шар, головне завдання таких складів полягає у посиленні адгезії. Їм варто віддавати перевагу, коли потрібний ідеальний відтінок, покращити якість зовнішнього шару.

    Водорозчинні — як основа виступає вода тому в такому продукті практично відсутні розчинники. Лак для паркетної дошки не має запаху, тому ідеальний для дитячої кімнати.

    Алкідні лаки для паркету — безводні склади з деревної або лляної олії. Підходять для експлуатації в кімнатах з перепадами вологості або температури.

    Поліуретанові паркетні лаки — теж відносяться до безводних формул, застосовуються в умовах підвищеного навантаження. Зверніть увагу, що такий тип може змінювати свої властивості під впливом підвищеної вологості.     

    Формальдегідні — найстійкіші формули. Відрізняються гарною зчеплюваністю з деревиною, стійкістю до температурних перепадів, можуть використовуватися без ґрунтовки. 

 Перш ніж купити лак для підлоги, потрібно визначитися із завданнями, які він повинен буде виконати, а також умовами експлуатації.

Де замовити лак для паркету?

Інтернет-магазин "Арквуд" пропонує купити ремонтний, темний акриловий лак для проекту. Каталог включає продукцію відомих брендів, які пропонують найбільш оптимальне співвідношення доступної ціни і високої якості.Ви можете отримати безкоштовну консультацію від фахівців, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Доставка матеріалів здійснюється по всій країні у найкоротші терміни. Для оплати діє кілька способів – вам залишається лише вибрати зручний для себе.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 68 (всього 2 сторінок)