Лак паркетний на розчинниках

Лак для паркету на розчинниках – склад та характеристики

Якісний паркет має чудовий зовнішній вигляд, але якщо не застосовувати додатковий захист, він втрачає естетичний блиск, зменшується термін його експлуатації. Щоб уникнути цього необхідно періодично наносити на нього захисні склади. Якщо для дерева зазвичай достатньо звичайної фарби, паркет покривається спеціальними засобами: воском або лаком.

Важливо правильно підібрати лак, адже випускається багато його різновидів. Усі вони відрізняються складом та характеристиками. Якщо неправильно підібрати подібний засіб, можна зіпсувати покриття або значно зменшити термін його експлуатації.

Характеристики лаку на розчинниках

Такий лак призначений для покриття підлоги у приміщеннях, де щодня проходить великий потік людей. Його відмінні риси - висока міцність і прекрасні адгезійні характеристики. Такий лак може бути:

  • однокомпонентним;
  • двокомпонентним.

Якщо перші засоби складаються з поліуретану та розчинних речовин, то другі – з алкіду, акрилу та інших складових. Лаки доповнюються різноманітними ароматичними речовинами. Час висихання поліуретанового лаку – більший, ніж у водорозчинного. У такому випадку спочатку починається висихання розчинника, після чого покриття починає твердіти завдяки хімічним поліприєднанням.

Таке покриття не вимагає попереднього ґрунтування підлогового матеріалу, воно добре переносить вплив променів сонця та перепади температури. В результаті склад стає вологостійким, еластичним, відрізняється високою зносостійкістю та швидким часом висихання.

Після того як поліуретановий лак для паркету на розчиннику нанесений, необхідно захистити поверхню від впливу вологи. Навіть якщо рівень вологості становитиме до 8 відсотків, деревне покриття може покритися бульбашками з повітрям, у деяких місцях лак може спінитися. Якщо правильно нанести таке лакофарбове покриття, воно вільно витримає більшу прохідність. Крім того, доглядати його досить просто.

Що враховувати при виборі паркетного лаку на розчинниках?

Вибираючи захисне покриття для паркету, необхідно звернути увагу на ряд його параметрів. Велике значення має:

  • основа;
  • наявність фарбуючого ефекту;
  • консистенція;
  • склад;
  • сприйнятливість до вологості;
  • показники зносостійкості;
  • термін експлуатації.

Інтернет-магазин arkwood.com.ua пропонує якісні лаки для паркету на розчинниках від відомих виробників. У каталозі можна вибрати не тільки витратні матеріали, але й покриття для підлоги, всі товари можна доставити в будь-який куточок України. Якщо виникають питання, можна зв'язатися з оператором, який надасть вичерпну консультацію.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)