Олія - віск для паркету

Олія для паркету - надійний природний догляд

Під час проведення фінальних ремонтно-будівельних робіт зазвичай укладають підлогове покриття. Виробники пропонують багато різновидів сучасних матеріалів для оздоблення підлоги. Недешевий паркет з натурального масиву, більш бюджетний варіант - паркетна дошка, яка на вигляд мало чим йому поступається. Щоб дати можливість господарям право вибирати вид фінішного покриття елементів паркету, він продається необробленим.

Як обробка застосовують два види матеріалу - лак і масло. Лак закупорює природні пори дерева і надає поверхні глянсового блиску. Це не всім до вподоби, тому що дороге покриття деревом стає схожим на ламінат. Паркет, покритий олією, має природний матовий блиск, шовковисту структуру, дозволяє дереву дихати.

Як вибрати масло для паркетної дошки чи паркету?

Всі масла, які використовують для обробки натуральних підлогових покриттів, можна розділити кілька груп за їх текучими властивостями:

  • рідкі - у складі міститься до 75% розчинника, з цього рідина відмінно проникає у структуру дерева, часто їх використовують як грунтовку;
  • середньов'язкі – приблизно порівну складаються з розчинника та олії, підходять для періодичного оновлення дерев'яного покриття;
  • густі – відсоток розчинника в них найнижчий (до 10), вбираються вони довго, тому найчастіше йдуть як закріплювачі для рідких варіантів.

Крім цього, паркетне масло може містити віск, який надає поверхні особливе сяйво, а також посилює захисні властивості суміші. Також існують смолисті склади, за своєю щільністю вони перевершують решту варіантів, дозволяючи проводити оновлення покриття значно рідше. Варто зауважити, що від виробника багато в чому залежить якість продукції, краще купувати товари від відомих брендів, які гарантують дотримання технологій виготовлення складу.

Переваги покриття паркету олією

Найвагомішим аргументом на користь вибору олії для обробки паркетної дошки є його екологічність. Ви не будете змушені користуватися респіраторами при його нанесенні, тому що у нього немає такого різкого запаху, як у лаку. Впоратися з роботою зможе навіть далека від будівельних спеціальностей людина, вона не потребує спеціальних знань. Масло, яким обробляється паркетна дошка або паркет, захищає їх від перепадів температур, при цьому не закупорює пори дерева, отже, продовжує термін служби покриття.

У разі механічного пошкодження одного із сегментів його легко можна замінити на новий, локально відновивши шар олії. Поверхня промасленої дерев'яної підлоги приємна на дотик, зберігається природний рельєф деревини. Купити якісні олії для нанесення на паркет або паркетну дошку за найкращою вартістю можна в інтернет-магазині Arkwood. Ми реалізуємо виключно оригінальні товари для укладання підлогового покриття.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 30 із 30 (всього 1 сторінок)