Плінтуса

Дерев'яні плінтуси на підлогу

У будь-якій кімнаті плінтус - декоративний іфункціональний елемент, завдання якого надати інтер'єру завершеності тасховати комунікації. Як показує практика, цей матеріал став невід'ємнимчастиною будь-якого приміщення, тому з необхідністю купити дерев'яний плінтус стикається кожен, хто робить ремонт.Цей виріб може бути виготовлений з різних матеріалів — дерево, пластик, МДФ.Кожен з них має свої переваги та особливості, проте великупопулярність отримав плінтус з дерева. Такіконструкції вдало прикрасять будь-яке приміщення та підійдуть під будь-яке стилістичнеоформлення кімнати.

Особливості підлогового і стельового дерев'яного плінтуса   

Купитиплінтус з дерева найчастіше вирішують для приміщень звисокою прохідністю. Найчастіше він встановлюється на ламінат та паркет.Світові бренди для таких виробів використовують дерево або шпон.Перший варіант виготовляється повністю із натурального матеріалу, а осьдругий — має дороге натуральне покриття лише на поверхні, а якОсновною сировиною використовується сосна або ялина. Підлоговий або стельовий плінтус з дерева може виготовлятися здуба, бука, горіха та ін. Він стане ідеальним доповненням до підлогових покриттів.із натуральних матеріалів. Цінадерев'яного плінтуса залежить від технічних параметрів, але завждизалишається доступним. Вироби мають такі переваги: ​​

    довгий термін служби;

    висока стійкість допошкодження та зносу;

    екологічно чистий матеріал.

 

Дерев'яний європлінтус може передбачати додатковівластивості, залежно від особливостей основного сырья. Найдоступнішіваріанти виробляються з ялинки або сосни, а найдорожчі - з дуба. Якщо вивирішили купити дерев'яний плінтус на підлогу,не забувайте, що такі аксесуари потрібно покривати додатковим шаромлаком.    

Де купити дерев'яний стельовий або підлоговий широкий плінтус?

Інтернет-магазин “Арквуд” пропонує купити дерев'яний плінтус на підлогу понайдоступнішою ціною. Придбаннятакого аксесуару буде легким процесом, якщо звернутися за допомогою допрофесійним консультантам компанії: вони дадуть відповідь на всі ваші запитання тазапобігають можливим помилкам. У каталозі представлений стельовий плінтус під дерево від відомих брендів, кожен з нихяких пропонує чудове співвідношення вартості та якості. Обробказамовлень здійснюється у найкоротші терміни. Доставка замовлень відбуваєтьсяперевіреними кур'єрськими службами у будь-яке місто країни. Серед запропонованогоасортименту кожен зможе вибрати для себе варіант із будь-якої цінової категорії. 


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 80 (всього 3 сторінок)