Підлоги Ялинкою

Підлоги ялинкою - нестаріюча класика

Як і у всіх інших сферах життя, в будівельно-ремонтних роботах з'являються нові високотехнологічні матеріали, застосовують інноваційні рішення для покращення якості та функціональності приміщень. Покриття для підлоги, що з'явилися останнім часом, відрізняються практичністью і водночас високими декоративними якостями. Виробники пропонують різні рішення для підлогового покриття - ламінат, паркет, дерев'яний масив, споживачеві залишається вибрати найбільш прийнятний для себе різновид. Що стосується вибору малюнка, актуальним у всі часи дизайном залишається “ялинка”.

 

Благородний геометричний орнамент ялинкою доречний у житлових будинках, в офісах, у громадських місцях, тим більше що багата кольорова гама підлогових покриттів під ялинку дозволяє органічно вписати їх у будь-який стиль приміщення.

Які матеріали підходять для оформлення підлоги ялинкою?

На фінішній стадії ремонту, коли потрібно укласти підлогове покриття, багато хто замислюється, який з матеріалів підійде для цієї мети найкраще. Практика показує, що найбільш затребуваними є два варіанти:

    ламінат - користується стабільним попитом завдяки своїй доступній вартості, довговічності, гарному зовнішньому виду, правильно покладений ламінат під ялинку важко відрізнити від паркету;

    паркетна дошка - чудовий вибір для підлогового покриття, матеріал екологічний, гіпоалергенний, володіє шумоізоляційними властивостями та тривалим періодом експлуатації, а у разі пошкодження сегмента підлоги його можна легко відновити. Особливо популярна паркетна дошка французька ялинка 

Примітно, що існує два способи укладання ламінату під паркет або паркетної дошки під ялинку. Французька метод передбачає укладання модулів під кутом 45 градусів, при цьому вони утворюють латинську букву V. Англійська ялинка (ще її називають угорською) виглядає як шаховий зигзагоподібний візерунок, планки розташовуються один до одного під кутом 90градусів. Так як при угорському способі укладання виходить менше відходів, він дешевше.

Переваги підлогового покриття "ялинка малюнок "

Будь-яке приміщення, в якому підлога оформлена ламінатом або паркетною дошкою під ялинку, виглядає стильно та елегантно. Французька ялинка створює ілюзію більшого простору, тому відмінно підійде як підлогове покриття у вузьких та маленьких кімнатах. Різноманітність колірних рішеньі великий вибір цінних порід дерев, включаючи екзотичні, дозволяє створювати унікальний стиль, підкреслюючи чудовий смак та статус господарів будинку.

 

В інтернет-магазині Arkwood можна купити якісний ламінат або паркетну дошку з малюнком ялинка. Ми пропонуємо найкращий товар провідних світових виробників за прийнятною вартістю. У нас можна замовити послуги з паркетних робіт, кваліфіковані досвідчені майстри зроблять укладання підлогового покриття максимально якісно та точно в обумовлені терміни.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 55 (всього 2 сторінок)