Підлоги Ялинкою Дуб

Поли ялинкою Дуб - нестаріюча класика в інтер'єрі

Оформлення приміщень потребує наявності певних знань та навичок. Завершальна стадія ремонтно-будівельних робіт включає укладання підлогового покриття, вибір якого на ринку дуже великий. Підбирати його необхідно з урахуванням умов експлуатації, для більшості випадків відмінним варіантом є паркетна дошки. Вона може утворювати оригінальні візерунки або орнаменти, актуальної в всі часи залишається ялинка.

Паркетна дошка являє собою багатошаровий модуль із натуральної деревини. Нижній та середній шар виготовляють із хвойних порід дерев, а для верхнього використовують деревину цінних порід дерев. Найбільш популярним є дуб, за рахунок своєї міцності він забезпечує довговічність підлогового покриття. Тому, незважаючи на високу вартість такої паркетної дошки, вона користується стабільним попитом у споживачів.

Особливості паркетної дошки з дуба з малюнком ялинка

Існує два способу укладання паркетної дошки, при якому утворюватиметься орнамент ялинка:

французька - передбачає розташування модулів паркету відносно один одного під кутом 45 градусів, при цьому виходить чітка форма у вигляді латинської літери V;

угорський - паркетні модулі розташовуються один до одного під кутом 90 градусів, в результаті виходить зигзагоподібна шахівниця, цей варіант більш бюджетний.

Варто врахувати вигляд покриття паркетної дошки, від нього багато в чому залежать експлуатаційні якості статі. Масло захищає дошки від підвищеної або зниженої вологості повітря. зовні, і зсередини. Безсумнівною його перевагою є можливість ремонту окремих сегментів підлоги. Лак утворює на поверхні тонку плівку, що підвищує зносостійкість і забезпечує захист від механічних ушкоджень. Але при виникненні необхідності заміни окремих елементів, розкривати лаком доведеться всю площу підлоги, інакше ви ризикуєте отримати ефект плямистості.

Критерії вибору дубової паркетної дошки ялинка

Сучасна паркетна дошка має багато незаперечних переваг. Якщо порівнювати паркет ялинка дуб та паркетну дошку з тієї ж породи дерева, остання мало чим поступається цільним модулям. Покриття з паркетної дошки дуб ялинка має відмінні звукоізоляційні якості, поверхня такої підлоги завжди тепла, а стійкість до механічних пошкоджень робить його довговічним. Різноманітність колірних рішень дозволяє вписувати підлогове покриття в будь-який інтер'єр.

В інтернет-магазині Arkwood у широкому асортименті представлена ​​паркетна дошка ялинка з дуба. Ви можете купити найкраще підлогове покриття виробництва провідних виробників Bonnard, Barlinek, TAR WOOD та ін. за привабливою вартістю. Також ми пропонуємо послуги з укладання підлогового покриття будь-якої складності.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 53 (всього 2 сторінок)