Підлоги Ялинкою Ясень

Поли ялинкою ясен - відмінний вибір для будь-якого приміщення

Натуральне дерево знаходить широке застосування при виготовленні сучасних покриттів для підлоги. Якщо паркет не всім по кишені, то паркетна дошка відрізняється демократичною. вартістю, при цьому мало в чому поступається цілісним модулям. Її доступність обумовлена ​​особливою технологією виготовлення, за якої використовується багатошаровість. Два нижні шари паркетної дошки виготовляються з хвойних. порід дерев, тільки верхній шар виробляють із цінної деревини.

Ясен люблять за його чудові експлуатаційні якості (він лише трохи поступається за міцністю дуба), а також за ефектний зовнішній вигляд готового покриття. Чергування смуг різного відтінку - від світлого до темного створюють неповторний малюнок, а здатність поверхні змінювати колір, залежно від інтенсивності та кута освітлення, додає простору динаміки.

Особливості паркетної дошки ялинка з ясена

Існує два способу укладання паркетної дошки, щоб в результаті вийшов актуальний орнамент ялинкою:

угорський - ще його називають англійською, суть його полягає в розташуванні елементів підлогового покриття під кутом 90 градусів один до одного, в результаті виходить зигзагоподібна шахівниця;

французький - цей метод передбачає розташування модулів паркетної дошки під кутом 45 градусів щодо один одного, при цьому виходить фігура, що нагадує латинську літеру V.

Відмінність також полягає в покритті підлоги, елементи паркету; можуть просочуватися олією або покриватися лаком. Перший варіант забезпечує матеріалу додаткову стійкість до перепадів вологості в приміщенні, також ви легко зможете замінити один або кілька елементів паркетного покриття у разі їх ушкодження. Лак надає підлозі додаткову міцність, але у разі потреби точкового ремонту доведеться покривати новим шаром лаку всю поверхню підлоги. Інакше можуть з'явитися негарні плями.

Переваги, якими відрізняються підлоги ялинкою ясен

Завдяки високою міцності підлогове покриття з ясенової паркетної дошки можна укладати не лише у житлових приміщеннях, а й у громадських будинках з великою прохідністю. Він має стійкість до деформації, такій підлозі не страшні коливання. вологості та щоденні підвищені навантаження. Природна здатність ясена до виділення особливих фітонцидів сприяє очищенню повітря, деревина не піддається дії цвілі, грибків, їй не страшні різні комахи.

Високі декоративні якості, багата палітра відтінків, відмінна зносостійкість та довговічність робить паркетну дошку ялинка з ясеня затребуваною на ринку будівельних матеріалів. В інтернет-магазині Arkwood можна купити за найкращою вартості паркетну дошку ялинку з ясеню від провідних виробників. Крім того, ми надаємо професійні послуги з укладання підлогового покриття будь-якої складності.