Пороги

Корковий компенсатор - важливий елемент у створенні ідеального ремонту

При укладанні підлогових покриттів різних типів необхідно естетично оформити проміжок між ними. Найбільш підходящим варіантом стане придбання компенсаторів із корку.

Корковий поріжок - це спеціальна сполучна планка, що забезпечує ідеальне примикання різних видів покриттів для підлоги, наприклад, паркетної дошки і плитки. При виробництві таких рейок використовують кору коркового дерева без додавання шкідливих для здоров'я людини речовин.

Завдяки міцності та еластичності матеріалу таких виробів можна не лише закривати стики між різними фактурами підлоги та захищати їх від розтріскування, а й візуально зонувати приміщення. Підібрати відповідний корковий стик за розміром та кольором нескладно, адже у продажу він представлений великою різноманітністю.

Асортимент пробкових порожків для підлоги

У торгових мережах коркові пороги бувають двох видів: сухі та рідкі. Сухі поріжки з корку бувають:

  • прості – рейки з пресованої крихти з корку, що мають стандартні розміри – довжину 900 мм та поперечний переріз 7-10 на 15 мм;
  • прості з покриттям – модифікація попереднього варіанту, на який нанесений шар декоративного та захисного покриття;
  • комбіновані — планка, внутрішній шар якої захищений з боків ламінованими накладками з деревини.

Рідкий корковий компенсатор - це герметик, що складається з клею та коркової крихти, його можна купити в спеціалізованих магазинах. Він використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Проте працювати з такою пастоподібною сумішшю досить складно та найкраще скористатися допомогою кваліфікованого спеціаліста.

Ключові плюси використання компенсаторів із пробки

  • Корковий компенсатор здатний не тільки приховати зазор між плиткою та ламінатом, але й має низку додаткових переваг. Слід зазначити такі:
  • Екологічність матеріалу. При виробництві порогів використовують натуральні матеріали, які після демонтажу можуть утилізуватися.
  • Простота установки. Фіксація проводиться на клей або герметик, відкоригувати розмір рейок із пробки дуже легко.
  • Гарний вигляд. Планки встановлюються в один рівень з підлоговими покриттями і завдяки великій різноманітності можна підібрати ідеальний колір.
  • Тривалий термін служби. Коркові стики мають прекрасну еластичність і не тверднуть, що дозволяє їм стискатися і розширюватися.
  • Безпека.

Смуги із корку не містять токсичних речовин і можуть встановлюватися у квартирах та приватних будинках. Корковий стик між ламінатом і плиткою або іншими покриттям для підлоги є універсальним і прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. В інтернет-магазині ArkWood можна купити якісний корковий компенсатор (порожок) для ламінату, паркету за доступною ціною та з доставкою по всій країні.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)