Корок настінний

Корок для стін: поняття та характеристики

При облаштуванні власного житла багато власників намагаються вибирати сучасні оздоблювальні матеріали, які не тільки допоможуть створити унікальний дизайн, а й будуть стійкі до різних несприятливих впливів. Також перед багатьма стоїть питання використовувати синтетичні чи натуральні матеріали під час проведення ремонтних робіт.

Одним з найпопулярніших видів матеріалів є настінний корок. Виготовляється дане покриття з використанням кори середземноморського дуба, яка подрібнюється та пресується. Після заготівлі покриваються пробковим шпоном. Таке настінне покриття є натуральним і чудово впишеться в будь-який інтер'єр.

Асортимент корка на стіни та підлоги

У продажу пробка представлена ​​великою різноманітністю і, вирішивши купити настінний корк, необхідно враховувати деякі показники: площа та розмір стін, в яких приміщеннях буде використовуватися і чи є там перепади вологості та температур, бажаємий термін експлуатації обробки даного виду. Також варто розібратися й у основних характеристиках різних типів покриття з корку. Існують такі види:

    Плиткові або модульні покриття. Вони складаються із двох шарів. Першим є подрібнена пресована пробка. А другим - тонка підкладка близько 2 мм, виготовлена ​​з кори коркового дерева. Даний вид покриття може бути вощеним, лакованим та необробленим. Лаковані та вощені модульні плитки можна використовувати у будь-яких житлових приміщеннях, а необроблені доведеться додатково покривати захисними складами.

    Рулонний корок. Він, як і попередній варіант, що складається з двох шарів, але найчастіше не має захисного покриття. Такий вид настінного корку  має декілька відмінних характеристик: відсутні горизонтальні шви, товщина може бути від 1 мм, можливість комбінувати на одній площі різних видів декоративних покриттів.

    Коробкові шпалери. Таке покриття є одним із найпопулярніших варіантів. В основі таких шпалер лежить паперове полотно, на яке нанесено спеціальний агломерований шпон. Товщина такого покриття становить близько 1 мм. Має чудові адгезійні характеристики з різними основами - бетоном, цеглою, штукатуркою і т.д.

 

Також на ринку підлогових та настінних покриттів є і клейовий підлоговий корок. Він має безліч позитивних властивостей і може бути використан в будь-яких приміщеннях.

Переваги використання настінного корока

Пробкове покриття є альтернативою класичним облицювальним матеріалам. Воно має низку незаперечних переваг:

    забезпечує додаткову тепло-та шумоізоляцію;

    стійкий до проникнення вологи, завдяки пористій структурі;

    має антистатичні властивостіі, може використовуватись у приміщеннях, де є електроприлади;

    висока еластичність, що дозволяє зберігати форму при перепадах температур та вологості;

    великий асортимент різних видів та розмірів;

    тривалий термін служби;

    доступна вартість.

 

Arkwood — онлайн-магазин підлогових покриттів та матеріалів для укладання підлог, де можна купити корок для стіни та клеєвий корок на підлогу за найкращою ціною і з доставкою по всій Україні. У каталозі магазину представлений великий вибір якісної продукції від надійних постачальників.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)