Коркова підлога

Коркова підлога

Якщо ламінат, плитка, паркет вже давно відомі споживачеві і активно використовуються, то коркова підлога з'явилася на ринку порівняно недавно і лише набирає своєї популярності. Виготовляється це покриття з верхнього шару кори коркового дуба – натуральної сировини. Оскільки кора знімається вручну, дерево не ушкоджується і через 6 років здатне виробити нову порцію сировини.

У виробництві коркової підлоги не використовуються хімікати та інші шкідливі компоненти. Структура покриття може відрізнятися в залежності від обраного виробником способу укладання.

Переваги коркової підлоги

Коркову підлогу купити вирішують багато споживачів, а все завдяки явним перевагам такого матеріалу:

  • Гарна теплоізоляція. Поверхня сама по собі приємна та тепла, тому можна сміливо ходити по підлозі босоніж. За рахунок такої особливості його вибирають для облаштування спальні чи дитячої кімнати.
  • Гарний рівень звукоізоляції. Завдяки тому, що структура матеріалу пориста, може добре поглинати шуми. Однак кращі показники забезпечує коркова підлога завтовшки від 3 мм.
  • Надійність та довговічність. Тривалий вплив важких предметів, падіння меблів ніяк не позначаться на стані покриття.

Ціна пробкової підлоги залишається доступною при всіх її чудових характеристиках.

Види коркової підлоги

Підлогове покриття може бути цілісним шпоном — вважається найдорожчим, оскільки мостини підбираються вручну. Рулонні матеріали використовують для виконання робіт з тепло- та звукоізоляції приміщень. Велику популярність отримала клейова та замкова коркова підлога. Клейове покриття має такі переваги:

  • більш вологостійка поверхня;
  • можна створити покриття без порогів;
  • тривалий термін служби.

Замковий варіант можна монтувати навіть на старе оздоблення, потрібно лише постелити спеціальну підкладку. Покриття має захисний шар, який наділяє матеріал блиском і запобігає негативному впливу на нього зовнішніх факторів. Вигідна відмінність виробів від аналогів полягає у простому монтажі. Рулонна підлога підходить як підкладка під час укладання інших покриттів. Матеріал виробляється з пресованої крихти завтовшки до 10 мм. Купити коркову підлогу можна для приміщень з будь-яким інтер'єром - вона завжди вдало і ефектно виглядає.

Інтернет-магазин "Арквуд" пропонує одну з найвигідніших цін коркової підлоги за квадратний метр. У каталозі представлений широкий асортимент товарів від різних виробників, тому легко підібрати варіант для будь-якого бюджету. Доставка здійснюється в усі міста країни перевіреними кур'єрськими службами.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 40 (всього 2 сторінок)