Спортивні підлоги

Підлогове покриття для спортзалу - безпека понад усе

Заняття спортом приносять безперечну користь для здоров'я, це загальновідомий факт. При цьому велике значення має не тільки вид спорту, зручна тренувальна форма та взуття, а також те, з якого матеріалу зроблено підлогу у спортзалі. Розвиток технологій дозволяє виготовляти сучасні спортивні покриття, що відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками і виключають можливість отримання травм при тренуваннях або під час змагань.

Всесвітньо відомий європейський бренд Tarkett створює інноваційні рішення для виробництва лінолеуму, що відображається як на його якісних характеристиках, так і на зовнішньому вигляді. Підлога для тренажерних або спортивних залів, ціна яких відповідає його якості, - спеціалізація компанії. Великий досвід та розробки провідних технологів роблять лінолеум та спортивний паркет Tarkett союзником спортсменів, дозволяючи показувати свої найкращі результати у спортивній кар'єрі.

Які особливості відрізняють підлогу для спортивних залів?

Високі показники зносостійкості дозволяють використовувати спортивне покриття у фітнес-центрах, тренажерних залах, спеціальних спортзалах для гімнастики, волейболу або інших видів спорту. Спортивні підлоги для спортзалу також мають такі характеристики:

  • високу опірність постійним механічним навантаженням;
  • відмінні звукоізоляційні та антиковзкі властивості;
  • забезпечують достатню амортизацію для гри з м'ячем;
  • відповідають усім європейським стандартам.

Спортивні покриття для підлоги представлені в широкому асортименті, великий вибір відтінків дозволяє створювати оригінальні підлоги у спортивних залах, що відповідають загальноприйнятим вимогам. Підвищена міцність робить гумові матеріали найкращим варіантом при укладанні покриття для підлоги в спортзал або тренажерний зал.

Де купити якісне покриття для спортзалу?

Від звичайних матеріалів для підлоги спортивний лінолеум відрізняється наявністю спеціальної прокладки, що амортизує, що зводить до мінімуму ризик отримання травми при падінні або невдалому приземленні. Також матеріал зверху покривається антибактеріальним складом, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів. Це особливо важливо у місцях громадського користування. Оновлення технології розробки ще більше підвищило якість гумового покриття для спортзалу. Різноманітна колірна гама дозволяє з успіхом застосовувати матеріал для оформлення покриття для підлоги в дорослих і дитячих спортивних приміщеннях.

Купити оригінальне спортивне покриття для підлоги у тренажерному залі, спортзалі чи фітнес-центрі можна в інтернет-магазині Arkwood. Ми реалізуємо найкращу продукцію для оформлення підлоги, а також надаємо професійні послуги з укладання паркету, лінолеуму або інших видів покриття для підлоги будь-якої складності.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)