Терасна дошка

Терасна дошка - призначення

Облаштування прибудинкової території часто починається з будівництва тераси. Це майданчик, який призначений для приємного проведення часу під відкритим повітрям. Складається вона з настилу, над яким найчастіше встановлюють дах. Для будівництва надійної основи необхідно вибрати якісні, спеціально призначені для цього будматеріали.

Виробники пропонують різний матеріал для укладання настилу на терасі, найоптимальнішим варіантом є терасна дошка. Вона легко витримує навантаження, крім того, не піддається дії атмосферних опадів, чудово виглядає. Відповідно до особливих вимог, що пред'являються до неї, вона повинна володіти протиковзкими властивостями, а також підвищеною зносостійкістю.

Від чого залежить вартість терасної дошки?

Більшість спеціалізованих магазинів пропонують два види оздоблювального матеріалу для тераси:

  • із натурального дерева;
  • із термодеревини;
  • із полімерного композиту.

Вартість матеріалу залежить від його складу, терасна дошка з натурального дерева буде коштувати дорожче, при цьому вона вимагає спеціального покриття. Використання інноваційних технологій дозволяє проводити термообробку деревини, при цьому тривалість терміну її експлуатації значно підвищується. Найновішим рішенням є полімерний композит, для його виготовлення змішують пил і синтетичні полімери. В результаті виходить матеріал, що володіє прекрасними експлуатаційними властивостями, що відрізняється простотою догляду.

Ціна на композитну дошку доступна широкому колу споживачів, тому купити її може кожен. Різниця в терасному паркеті полягає також у товщині та наповненні. Якщо дошка порожня, то й вартість її буде нижчою, ніж повнотілою панелі. На противагу повнотілий матеріал набагато міцніший, а пустотіла дошка в основному використовується як обробний матеріал.

Де придбати якісну терасну дошку?

Оздоблення підлоги терасною дошкою можна проводити не лише зовні, а й у середині будівель. Вона з успіхом використовується при конструюванні лоджій, сходів, облицювання фасадів, створенні садових меблів, нею оформлюють зони відпочинку біля басейнів у саунах. Також матеріал підходить для створення постійних або тимчасових танцювальних подіумів або спортивних майданчиків, він чудово витримує підвищені навантаження.

Різноманітність колірних рішень дозволяє оформити будь-яку зону відповідно до ваших уподобань. В інтернет-магазині підлогових покриттів Arkwood можна купити будівельні матеріали різних видів, у тому числі і терасну дошку, ціна якої залежить від матеріалу, товщини та складу матеріалу. Ми пропонуємо виключно якісну продукцію від провідних вітчизняних та імпортних виробників. За бажанням замовника надаємо послуги з укладання покриття для підлоги будь-якого ступеня складності.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 51 (всього 2 сторінок)