Очисники - зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря для здорової атмосфери в будинку

Будь-яке приміщення, побутове або виробниче, відрізняється своїм мікрокліматом, від якого безпосередньо залежить стан здоров'я у ньому людей. Крім того, деякі виробництва вимагають стабільного дотримання певних параметрів температури та вологості, забезпечити які може спеціальний прилад – зволожувач повітря.

 Принцип його роботи полягає у випаровуванні води. Залежно від типу пристрою це відбувається за допомогою вентилятора, мембрани або за рахунок нагрівання рідини та перетворення її в пару. Особливою популярністю користуються прилади, які поєднують у собі функції зволоження та очищення повітря у приміщенні. Згідно з дослідженнями, повітря в приміщеннях може бути у рази більш забрудненим, ніж надворі. Внаслідок цього виникають алергічні реакції, закладеність носа чи першіння у горлі. У цьому випадку доцільно придбати багатофункціональний зволожувач-очисник.

Різновиди кліматичної техніки для очищення та зволоження повітря у приміщенні

На ринку є багато пропозицій, вибрати з яких найбільш підходящий варіант не складе труднощів. Насамперед треба розібратися в різновидах приладів:

    Портативний зволожувач для повітря представляєсобою компактний пристрій без резервуару для води. На спеціальний роз'єм нагвинчується звичайна пластикова пляшка необхідного вам обсягу. Такий прилад можна брати із собою в подорож, на дачу чи інше місце.

    Дитячий ультразвуковий зволожувач повітря відрізняється безшумною роботою, він значно покращує мікроклімат у дитячій, знижує ризик виникнення у дитини алергічних реакцій. Апарат сприяє нормальному теплорегулюючого обміну, малюк міцно спить усю ніч.

    Зволожувачі-очисники працюють без змінних фільтрів, крім зволоження повітря, здійснюється також його очищення, а при додаванні спеціальної гігієнічної добавки ще й дезинфекція. Зволоження повітря відбувається за принципом холодного випаровування.

 

Найкращі зволожувачі-очисники повітря - від німецької фірми Venta, вони прості в обслуговуванні та екологічні.

Де купити зволожувач та очищувач повітря?

При виборі кліматичних приладів зверніть увагу на їх функціональність і площу приміщення, що обслуговується. Виробники пропонують широкий асортимент продукції, корисні додаткові властивості розширюють можливість використання приладів. Спеціальні ароматизуючі добавки забезпечують заспокійливий, тонізуючий або лікувальний ефект. Індикатори рівня води, спеціальне підсвічування, автоматичне відключення при зниженні допустимого значення - далеко не повний перелік корисних доповнень.

Інтернет-магазин Arkwood надає можливість купити зволожувач та очисник повітря провідних виробників за доступною вартістю. Ми пропонуємо якісні товари для підтримання оптимального клімату у вашому будинку.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)