Вінілова підлога, SPC Ламінат

Вініловий ламінат на підлогу

Якщо вам подобається ламінат і лінолеум, але не можете віддати перевагу одному з них, придивіться до універсальних варіантів - вінілові підлоги. Цей матеріал швидко завоював популярність, адже при своєму ексклюзивному дизайні він не боїться вогню і служить довгі роки без необхідності додаткового обслуговування. Вінілові покриття представляють більш досконалий аналог полівінілхлоридної плитки. Звичайно ж, технології виробництва відтоді значно покращилися. Подібні матеріали відрізняються своєю багатошаровістю.

Переваги вінілових підлогових покриттів

Ламінат вініловий швидко набрав популярність на ринку, причому як серед професійних дизайнерів інтер'єрів, так і серед звичайних користувачів. А все завдяки наступним перевагам:

  • Стійкість до впливу вологи. Матеріал підходить для приміщень із підвищеним рівнем вологи. Його легко можна мити водою, використовувати будь-які миючі засоби.
  • Висока міцність. Вінілове покриття на підлогу ідеально витримує сильні навантаження, у тому числі меблі, тренажери та інші важкі предмети. Такий показники міцності вдалося отримати за рахунок наявності у складі склополотна та кварцу.
  • Простий монтаж. Купити вініловий ламінат можна навіть тим, хто вперше стикається з необхідністю встановлення такого підлогового покриття. З монтажем можна впоратися самостійно.               
Вініловий підлога не вимагає особливого догляду: просто протирайте його по мірі забруднення. За рахунок своєї екологічності підлогове покриття можна використовувати для оснащення дитячих кімнат. Як стверджують виробники, вологостійкий вініловий ламінат здатний служити до 40 років. Матеріал може повторювати малюнок натуральної деревини або каменю, причому деякі вироби навіть мають характерну шорсткість. Купити вінілову підлогу можна, якщо виплануєте установку теплої підлоги, проте максимально можливе нагрівання становить 30 градусів.

Як вибрати вінілове покриття для підлоги?

Вініловий паркет представлений у різних розмірах, товщина при цьому завжди варіюється в межах від 1,5 до 3,5 мм. За рахунок таких компактних розмірів і при цьому хорошої міцності виробу можна використовувати поверх старого покриття, що значно заощаджує час. Матеріал відрізняється класом зносостійкості:

  • 23 та 31 – призначений для побутового застосування, має мінімальну товщину захисного покриття;
  • 32-42 — підходить для громадських будівель, офісів та місць з високою прохідністю;
  • 43 — призначений для найбільш сильних навантажень, наприклад спортзалу або виробничого об'єкта.

Вініловий ламінат на підлогу для ванної, кухні, вітальні за доступною ціною можна купити в інтернет-магазині "Арквуд". У каталозі кожен зможе підібрати для себе вироби, орієнтуючись на доступний бюджет та особливості приміщення.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 57 (всього 2 сторінок)