Вінілова підлога Nomad Flo

Секрет популярності вінілової підлоги

За прогнозами експертів, вінілові підлогові покриття займатимуть лідируючі позиції на ринку ще не один рік. І є пояснення. Вінілова підлога, в порівнянні з дерев'яним масивом і кам'яною плиткою, має багато переваг.

Насамперед, вінілові панелі надзвичайно довговічні, стійкі до механічних пошкоджень і навіть до перепадів температури. Ці характеристики дозволяють успішно протягом багатьох років використовувати їх не лише в будинках, а й у громадських місцях, у тому числі офісах та багатолюдних магазинах.

Така підлога, в порівнянні зі звичайною плиткою для підлоги, відрізняється підвищеною удароміцністю. А ще не боїться води, як натуральне дерево. Крім того, вінілові покриття ідеально ізолюють і є гарним провідником тепла, що робить їх раціональним рішенням для багатоквартирних та приватних будинків, а також для підлог з підігрівом. Вінілові підлогові панелі менш клопіткі при монтажі. При необхідності, їх навіть можна встановити поверх старої підлоги.

Nomad Flo - незвичайний представник сімейства вінілових покриттів

компанії IVC. Покриття є водонепроникними вініловими панелями з жорстким композитивним ядром і вбудованою акустичною основою. Унікальність продукції Nomad Flo визначається кількома моментами, украй важливими для підлогових покриттів. Це означає, що Nomad Flo зовсім не боїться води, і може стати чудовою альтернативою ламінату, дерев'яному масиву у приміщеннях із підвищеною вологістю.

 • Вінілове підлогове покриття цього бренду можна використовувати з теплою підлогою без порушення якості матеріалу.
 • Поверхня вінілу не вимагає надмірно дбайливого догляду. Забруднення будь-якої складності з поверхні легко видалити зазвичай вологою ганчіркою. Для сімей з тваринами чи маленькими дітьми вініл може стати справжнім порятунком. З ним можна не переживати, що малюк перекине сік, розмалює поверхню фарбами чи маркером – все це для Nomad Flo не страшно. Так само, як і кішка, яка раптом вирішила поточити кігтики об поверхню вінілу. Можете бути впевнені: подряпин не побачите.
 • Завдяки інноваційним технологіям, використаним у процесі виробництва, це покриття можна встановлювати абсолютно в будь-якому приміщенні, навіть у ванних кімнатах .

  Головні характеристики колекції Nomad

  У Nomad Flo використано інноваційну технологію SPC (Stone Polymer Composite). Ця абревіатура говорить про те, що у складі полімерного матеріалу, з якого виготовлена ​​вінілова підлога, міститься карбонат кальцію (вапняк у формі порошку) у досить великій концентрації. Завдяки цьому компоненту, вдалося створити дуже міцний матеріал, при цьому товщина панелей становить лише 6 мм.

  Вінілове підлогове покриття Nomad Flo є багатошаровою плитою. Нижній шар панелі виготовлений із інноваційного матеріалу IXPE. Це спінена речовина, яка є акустичною підкладкою. Завдяки такій конструктивній особливості, підлога здатна добре поглинати шум. При цьому під час монтажу немає необхідності використовувати додаткові підкладки, що суттєво прискорює та здешевлює роботу. Ще одна унікальна характеристика Nomad Flo – інноваційна ліцензована система кріплення 5G. На сьогодні це найнадійніша і найпростіша в експлуатації система безклейового з'єднання панелей підлогового покриття. Nomad Flo - відмінне рішення для передпокою, вітальні, кухні і навіть ванної кімнати. Поверхня вінілової підлоги дуже приємна при тактильному контакті. Якщо згадати, що він має і хорошу теплоізоляцію, то треба розуміти: ходити босоніж по такій поверхні куди приємніше, ніж по холодному дереву або слизькій плитці. А широка різноманітність колірних рішень дозволяє підібрати варіант, який ідеально підійде до інтер'єру. Поверхня підлог Nomad Flo покрита захисним шаром товщиною 0,55 мм, що відповідає 33 класу зносостійкості. Ця характеристика говорить про надзвичайно високу міцність і довговічність вінілової статі. Матеріал з такими характеристиками ідеально підходить для встановлення не тільки в житлових приміщеннях, але і в дуже людних офісах, де підлогове покриття піддається більш інтенсивній експлуатації. Завдяки цим технічним характеристикам підлоги Nomad Flo гарантовано прослужать. у житлових будинках не менше 25 років, а в комерційних приміщеннях - як мінімум, десятиліття.

   


  Порівняння товарів (0)


  Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)